Organisatie

We werken met een groot team aan dit evenement met ieder zijn eigen taak en eigen kwaliteiten. Wil je een specifiek persoon bereiken? Kijk eens of zijn naam en gegevens hieronder staat.

Voorzitter
Marius Brouwer | voorzitter@obstaclerunhattem.nl

Penningmeester
Jart Sluiter | penningmeester@obstaclerunhattem.nl

Secretaris
Robert Bosch | secretaris@obstaclerunhattem.nl

Parcours
Jan Wildeboer | parcours@obstaclerunhattem.nl

Sponsoring
Marius Brouwer | sponsoring@obstaclerunhattem.nl

Vrijwilligers
Robert Bosch | vrijwilligers@obstaclerunhattem.nl